Archiv novinek

Lyžařský kurz Zadov

Minulý týden jsem se školou FZŠ Chodovická absolvovali lyžařský kurz na Šumavě.

Vánoce klepou na dveře...

Pojeďte s námi poznávat krásu tradičních českých Vánoc, poznat starobylé zvyky a obyčeje našich předků, vyzkoušet si tradiční řemesla a výrobu vánočních ozdob a dekorací...

Babí léto v přírodě

Září jsme zakončili dvěma stmelovacími kurzy pro základní školu Jirny. Tento rok jsme si naplno užili babí léto a vychutnali si poslední téměř letní slunečné dny.

Dělat kurzy nás baví!

Na začátku nového školního roku jsme uspořádali adaptační kurz pro ZŠ Třebotov. Přečtěte si, jak se tam žákům líbilo.

Začátek nového školního roku trochu jinak...

Sice nás teprve čekají vytoužené letní prázdniny a spousta krásných a příjemných zážitků, výletů a dovolených. Ale i nový školní rok je tu co nevidět. Což takhle zahájit ho mimo školní lavice a podniknout se žáky zážitkový adaptační kurz?

LAST MINUTE - školní zájezdy

Vybíráte školní výlet na poslední chvíli? Láká vás kultura, staré tradice nebo příroda a zvířata? Rádi bychom vám nabídli od každého něco a proto doporučujeme tyto zájezdy:

Netradiční rozloučení se školním rokem

Chcete zažít dobrodružství a spoustu zábavy? Máte rádi outdoorové aktivity plné adrenalinu, napětí a energie? Potřebujete si vyzkoušet něco nové a neznámé?

NEJ jarní školní zájezdy

Pro mnohé je jaro nejkrásnějším ročním obdobím. Obohaťte žákům výuku zajímavým výletem či exkurzí a umožněte jim poznat a prožít něco nového.

Louka plná života...

Vydejte se s námi do Lidické galerie na zajímavou výstavu. Spousta barevných fotografií krajiny, přírody a živočichů, pořízených převážně v Polabí, Jizerských horách a na Šumavě. Poznejte přírodu a zkuste jí rozumět.. Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ jsou připraveny doprovodné programy k výstavě.