Archiv novinek

Tábor třikrát jinak

Tři expozice v historickém centru Tábora vám nabízí celodenní zážitkový balíček za skvělou cenu. Využijte cenově výhodnou trojvstupenku.

Velikonoce se blíží...

Nechce se vám věřit, že jsou tady za chvíli Velikonoce? Zapomeňte na to, jak všechno rychle utíká, a objednejte si včas jeden z našich velikonočních zájezdů.

Nabídka zážitkových zájezdů

Přemýšlíte, jak dětem připravit netradiční zážitek? Byli byste rádi, aby se naučily nové věci přímo v terénu a zároveň si užily spoustu zábavy? Rádi byste podnikli dobrodružnou výpravu po českých horách nebo si odpočinuli u jihočeských rybníků?

Exkurze za výhodné ceny

Proč si nezpestřit dlouhou zimu příjemným zájezdem? Cestujte s námi za poznáním. Využijte naší akční nabídky.

Adventní zahraniční zájezdy

Těšíte se na Vánoce? Jsou to pro vás svátky klidu a pohody? Nehoňte se za vánočními dárky. Pojeďte zažít příjemnou atmosféru v adventním čase do některého z německých či rakouských měst.

Podzimní nabídka

Že je podzim ponurým ročním obdobím? Že není co podnikat? Že nejde poznat něco nového a zajímavého? Využijte naší podzimní nabídku. Vybrali jsme pro vás pět míst, o kterých víme, že vás nezklamou. Těšíme se na vás...

Přejeme krásné léto...

Přejeme krásné léto plné odpočinku i dobrodružství, cestování a šťastných návratů.

Čas školních výletů

Hledáte zajímavý a smysluplný školní výlet na poslední chvíli? Zajímá vás příroda, kultura či chcete dopřát svým žákům nějaký adrenalinový zážitek?

Za husity do Tábora

Vydejte se na Husitské dny - zajímavou akci s tematikou husitství, která se koná v Táboře v přírodní scéně pod hradbami starého města v historickém areálu Housova mlýna.