Archiv novinek

Čas školních výletů

Hledáte zajímavý a smysluplný školní výlet na poslední chvíli? Zajímá vás příroda, kultura či chcete dopřát svým žákům nějaký adrenalinový zážitek?

Za husity do Tábora

Vydejte se na Husitské dny - zajímavou akci s tematikou husitství, která se koná v Táboře v přírodní scéně pod hradbami starého města v historickém areálu Housova mlýna.

Výstava Stroj času - putování evropskou historií PRODLOUŽENA!!!

Pro velký zájem škol byla tato jedinečná výstava, kterou je možné navštívit v písecké Sladovně, prodloužena do 29. 5. 2015. Využijte poslední možnosti a navštivte se žáky tuto unikátní zážitkovou a vzdělávací výstavu. Přijďte si hrát i odnést spoustu poučení...

Vydejte se za permoníky

Využijte naší jedinečné nabídky. Zveme vás do Hornického muzea Příbram na zajímavou akci Den s permoníky. Zažijete den plný her, písniček, pohádek a překvapení.

Za krásami Česka

Zveme vás na tři krásné výlety po České republice. Pojeďte si prohlédnout tajuplné hrady, projděte se po překrásných skalních městech nebo poznejte noblesu jednoho z nejkrásnějších zámků u nás.

Za zábavou do zahraničí

Zveme vás na tři zahraniční výlety. Pojeďte si užít spoustu legrace a poznat nové zážitky do Legolandu, Tropical Islands či Delfinária. Máte se na co těšit.

Nové velikonoční výlety

Poznejte staročeské velikonoční zvyky a tradice. Vyzkoušejte si zdobení kraslic a pletení pomlázek. Vyrobte si vlastní velikonoční dekoraci.

Jaro klepe na dveře...

Těšíte se na jaro? Chcete zažít Velikonoce jinak? Nenechte si ujít naši nabídku čtyř zahraničních výletů.

Nezapomínejme!

Čtyři exkurze, které ve vás zanechají silný zážitek jednou provždy. Uvědomíte si mnoho věcí a pochopíte, že ne vždy máte osud ve svých rukou. Zamyslíte se nad historií a nad stinnými stránkami lidstva. Vnímejte souvislosti válečných hrůz a vezměte si z nich ponaučení.