Český Krumlov

Český Krumlov
Určeno pro: ZŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Český Krumlov
Časový rozsah: 10 hodin
V nabídce: září až říjen, duben až červen (mimo pondělí)
Cena od: 670 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Navštivte křivolaké uličky, romantická zákoutí a unikátní komplex měšťanských domů s impozantní dominantou zámku nad meandrem Vltavy. To vše je Český Krumlov - od roku 1992 zapsaný do seznamu UNESCO.

Prohlédnete si monumentální státní hrad a zámek Český Krumlov, který patří mezi nejvýznamnější a nejrozsáhlejší středoevropské památky. Prohlídka zámku zahrnuje prohlídkovou trasu I. (Zámecká kaple, Renesanční hala, Renesanční pokoje, Znaková chodba, Schwarzenberské apartmá, Přípravna pokrmů, Eggenberský sál, Barokní jídelna, Baldachýnový salón, Ložnice kněžny Eleonory Amálie Schwarzenbergové s orientálním salónkem a soukromou kaplí, 0blékárna a místnosti fraucimoru, Maškarní sál.)

Prohlídka zámku zahrnuje:

Prohlídková trasa I. (Zámecká kaple sv. Jiří, Renesanční hala, I. II. III. IV. Renesanční pokoj, Znaková chodba, Antecamera - schwarzenberské apartmá, Přípravna pokrmů, Eggenberský sál, Barokní jídelna, Baldachýnový salón, Ložnice kněžny Eleonory Amálie Schwarzenbergové s orientálním salónkem a soukromou kaplí, 0blékárna a místnosti fraucimoru, Maškarní sál.)

Zobrazit celý popis zájezdu
Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Prohlídka města a zámku ZŠ / GYM 3. - 9. 10 h. 670 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Český Krumlov
ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 670

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.