FZŠ Brdičkova - Paseky nad Jizerou

Krásné výhledy a pestrý program čeká žáky fakultní základní školy. Útočištěm se jim na šest dní stává malebná chaloupka v Pasekách nad Jizerou. Jejich počínání můžete sledovat zde. 

FOTOGALERIE

 

Neděle:

Dojeli jsme v pořádku. Po výborném obědě proběhla procházka na Bílou Skálu. Největší zranění dne - škrábanec na noze a komáří štípnutí :-). Zítra Vás potěšíme dalšími prožitými zážitky v obdobnou hodinu. Děti srdečně zdraví domů a nezlobí.

 

Pondělí:

Den druhý byl v duchu sportu, pohybu a bystrosti. Děti se seznámily s netradičními sporty s frisbee, jmenovitě Diskgolf, při kterém poznávaly zdejší krajinu a Guts. Na podvečer byla připravena šifrovačka a poznávačka v paseckých lesích. Odměnou byl večer opečený špekáček na ohni. Všeobecná nálada je skvělá.

 

Úterý:

Dnes děti nezapomněly na své milované rodiče a poslaly domů pohledy. V dopoledním i odpoledním programu měly stmelovací a komunikační hry. Všeobecná nálada je výborná a děti moc pozdravují.

 

Středa:

Čtvrtý den nám nepřálo počasí, i tak jsme si to udělali hezké turnajem v Čamburíně (místní hra vzniklá koncem 19. století v Pasekách nad Jizerou). Děti nás potěšily krátkým divadelním představením a i přes lehkou nepřízeň počasí jsme podnikli krátkou procházku v odpoledních hodinách.