ZŠ Jílovská, Rokytnice nad Jizerou

V krásném prostředí Rokytnice nad Jizerou na děti čeká dobrodružný „Boj o přežití“. Jak si poradí se spoustou her a aktivit, které na ně čekají ? Fotoalbum můžete sledovat ZDE


 
V krásném prostředí Rokytnice nad Jizerou na děti čeká dobrodružný „Boj o přežití“. Jak si poradí se spoustou her a aktivit, které na ně čekají ? Fotoalbum můžete sledovat ZDE
 
PONDĚLÍ: 
V pondělí jsme s dětmi okolo oběda dorazili do našeho objektu Chatu pod Lipami. Počasí nám sice moc nepřálo, ale po obědě a odpoledním klidu jsme se rozhodli, že půjdeme prozkoumat blízké okolí.. Došli jsme až na Huťský vodopád a dále pokračovali po modré stezce na rozcestí Nad Huťským vodopádem. Poté jsme se napojili na cestu a došli zpátky na chatu, kde jsme se společně s dětmi seznámili s tématem naší školy v přírodě. V rámci seznámení jsme se rozdělili do skupinek, vytvořili pokřik, vlajku a název týmu. 
 
ÚTERÝ
Ráno se děti vydaly s paní učitelkami na výlet do města Rokytnice nad Jizerou. Odpoledne jsme pak společně zahájili s dětmi hru s názvem Banditi. Banditi byli umístěni po širkém okolí, tak jsme se u toho dost zapotili :-) Po  hře jsme se vydali na procházku, kde si vzal slovo náš pan zdravotník. Bohužel v polovině našeho "výletu" nás zastihl déšť, který nás zahnal zpět do chaty. Večer nás pak čekal film SHREK. 
 
STŘEDA
Ve středu jsme se probudili do velmi deštivého dne. Děti strávily dopoledne se svými paní učitelkami na chatě, kde dělaly projekty o České republice,. V těchto projektech budou pokračovat i zítra. Odpoledne se nám lehce umoudřilo počasí a tak  jsme se s dětmi vydali na procházku ke kapličce v Rokytnici nad Jizerou. Zpátky nás čekala cesta po naučné stezce, kde na nás čekala řada zajímavých míst. Po příchodu na chatu, jsme zahájili hrou Gamebook. Následně jsme se stali staviteli, kde děti stavěli svá obydlí a také jsme se stali malými podnikateli. 
 
ČTVRTEK

Dnes ráno pokračovaly děti v projektech od České Republice, které dělaly se svými paní učitelkami do školy. Odpoledne jsme se pak vydali na větší výšlap, na turistickou chatu Dvoračky. Děti se zde občerstvily a dále jsme pokračovali po modré na Huťsky vodopád a dále pak na naši chatu. Děti pak ve zbylém čase hrály vybíjenou a fotbal. Po večeři proběhlo vyhlášení, předání diplomů a cen. A pak následovala diskotéka, kterou si všichni moc užili.