Archiv novinek

ZŠ Londýnská v Českém ráji

Páté třídy vyráží na podzimní pobyt do Malé Skály v Českém ráji. Čeká je nabitý program a vy zde můžete průběžně sledovat, co všechno žáci zažijí.Kompletní fotogalerii z akce najdete zde.

DINO SCHOOL jede na adapťák

Žáci z DINO SCHOOLS OF PRAGUE s námi příští týden vyráží objevovat krásy Krkonoš, sledujte téměř v přímém přenosu, co během adaptačního kurzu zažijí.FOTOGALERIE

ZŠ Jirny - Hluboká

Do pohádkového kraje se chystají děti ze ZŠ Jirny. Uvidí tam létat snad draka či spatří rytíře, jak se dvoří své princezně? Sami se můžete přesvědčit o tom, co na této výpravě zažijí.FOTOGALERIE

ZŠ Davle - Český ráj

Zažít školu v přírodě přímo pod zříceninou hradu a užívat krásné přírody Českého ráje se nepoštěstí jen tak někomu. Jenže i v ráji mohou na žáky čekat různé nástrahy. Dokážou si s nimi poradit?Jejich počínání můžete sledovat zde:

ZŠ Táborská - Severní Čechy

Za velkým dobrodružstvím míří žáci ze ZŠ Táborská. Obklopeni krásami Českého Švýcarska a Lužických hor na ně čeká akční týden plný výletů v okouzlujícím prostředí.Kam se vydají a co zažijí, můžete sledovat zde:

ZŠ Bechlín - Benecko

V krásném prostředí Krkonoš na děti čeká velký „Boj o přežití“. Jak si poradí se spoustou her a aktivit, které na ně čekají na Benecku ve stylu „Survival“? Jistě zažijí spoustu zábavy a legrace.Jejich počínání můžete sledovat zde:

ZŠ Lyčkovo nám. - Zadov, Šumava

Jak přežít v přírodě? Jak přežít na opuštěném ostrově? Jak přežít na poušti?Téma školy v přírodě je Survival. Děti ale nejedou přežít, ale hlavně si pobyt užít!

ZŠ Veronské náměstí - Pístina

Jak rozdělat oheň bez použití zápalek? Jak přefiltrovat vodu? Jak zjistit, kde je sever?Odpovědi nejen na tyto otázky se dozví děti během školy v přírodě.

FZŠ Brdičkova - Paseky nad Jizerou

Krásné výhledy a pestrý program čeká žáky fakultní základní školy. Útočištěm se jim na šest dní stává malebná chaloupka v Pasekách nad Jizerou. Jejich počínání můžete sledovat zde. FOTOGALERIE