Archiv novinek

ZŠ a MŠ Na Slovance – Jižní Čechy

Praví se, že v Jižních Čechách se ukrývá poklad husitů a rytířů. Je možné, že ho tam zakopal samotný Jan Žižka. Dokáží děti jít v jeho stopách a skrze hádanky, které po sobě zanechal nalézt bájný poklad?Jejich putování sledujte zde:

ZŠ Jílové – Desná

Navštívit několik evropských zemí během jednoho týdne? To nebude žádný problém. Stačí se připoutat a vyrazit společně se ZŠ Jílové na tuto dobrodružnou cestu, kde se žáci seznámí s evropskými státy a zjistí o nich jistě zajímavé informace.Sledujte putování dětí na fotografiích zde:

ZŠ Kuncova – Malá Skála

Týden plný zážitkových aktivit, dobrodružných výletů a zábavy zažijí žáci 9.třídy společně se svojí paní učitelkou v nádherném prostředí Malé Skály. Bude to pro ně jistě krásné rozloučení se základní školou.Na fotografie z akčního týdne se můžete podívat zde:

ZŠ a MŠ Sdružení – Benecko

Krásy našich nejvyšších hor Krkonoš a pak především část okolo Benecka si budou moci vychutnat žáčci plnými doušky. Všechny účastníky jistě ohromí krásné pohledy do krajiny a ráz místní přírody.Fotografie ze školy v přírodě naleztene zde:

ZŠ Jílové – Paseky nad Jizerou

Už je to nějaký čas, kdy se v Jizerských horách objevil duch Muhuu, který ukryl poklad. Cesta za pokladem nebude jednoduchá, ale děti nebudou mít jistě problém a se všemi nástrahami a hádankami si poradí.Navštivte fotogalerii ze školy v přírodě zde:

ZŠ Jílové – Benecko

Fenomenální škola čar a kouzel po roce opět nabírá nové studenty do svých kolejí. Děti ze ZŠ Jílové měly to štěstí a byly přijaté do nového ročníku plného kouzelných her a aktivit. Do jaké koleje děti kouzelný klobouk nakonec přiřadí a jaká kolej získá školní pohár?Fotky z kouzelné školy v přírodě…