Archiv novinek

Lyžařský kurz FZŠ Chodovická - Benecko

Tento týden jsme vyrazili s několika žáky z FZŠ Chodovická na tradiční lyžařský kurz, tentokrát na Benecku. Počasí nám přeje:-). Před naším příjezdem nasněžilo a tak hoblujeme svahy na přírodním sněhu. Ze začátku týdne byl sice mráz, zato svítilo sluníčko.Už jsme zvládli absolvovat přednášku o…

Exkurze do Mnichova: refernce od průhonické školy

Dobrý den,exkurze do Mnichova byla opravdu úžasná, děti byly moc spokojené. Paní průvodkyně se o nás moc hezky starala, její znalosti jsou opravdu výjimečné. Obrovská pochvala od nás všech patří panu řidiči, cesta s ním byla klidná, pohodová, plynulá.

Adaptační kurzy v září

Září – nový školní rok, nová třída, noví žáci, nový kolektiv, nový začátek. To je jen pár důvodů, proč zahájit nový školní rok adaptačním kurzem v přírodě. Pořádáme kratší i delší pobyty pro školní třídy, abychom žákům i učitelům umožnili strávit společný čas i mimo školu. Podporujeme žáky v týmové práci i v soutěživosti, v mluvení i v naslouchání, motivujeme je k pohybu i k odpočinku. Právě na těchto kurzech vznikají důležité zážitky a vzájemné vztahy, které pomáhají budovat zdravé klima třídy. Využijte babí léto a pomozte dětem aklimatizovat se na nový školní rok.