Archiv novinek

NEJ jarní školní zájezdy

Pro mnohé je jaro nejkrásnějším ročním obdobím. Obohaťte žákům výuku zajímavým výletem či exkurzí a umožněte jim poznat a prožít něco nového.

Louka plná života...

Vydejte se s námi do Lidické galerie na zajímavou výstavu. Spousta barevných fotografií krajiny, přírody a živočichů, pořízených převážně v Polabí, Jizerských horách a na Šumavě. Poznejte přírodu a zkuste jí rozumět.. Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ jsou připraveny doprovodné programy k výstavě.

Tábor třikrát jinak

Tři expozice v historickém centru Tábora vám nabízí celodenní zážitkový balíček za skvělou cenu. Využijte cenově výhodnou trojvstupenku.

Velikonoce se blíží...

Nechce se vám věřit, že jsou tady za chvíli Velikonoce? Zapomeňte na to, jak všechno rychle utíká, a objednejte si včas jeden z našich velikonočních zájezdů.

Nabídka zážitkových zájezdů

Přemýšlíte, jak dětem připravit netradiční zážitek? Byli byste rádi, aby se naučily nové věci přímo v terénu a zároveň si užily spoustu zábavy? Rádi byste podnikli dobrodružnou výpravu po českých horách nebo si odpočinuli u jihočeských rybníků?

Exkurze za výhodné ceny

Proč si nezpestřit dlouhou zimu příjemným zájezdem? Cestujte s námi za poznáním. Využijte naší akční nabídky.

Adventní zahraniční zájezdy

Těšíte se na Vánoce? Jsou to pro vás svátky klidu a pohody? Nehoňte se za vánočními dárky. Pojeďte zažít příjemnou atmosféru v adventním čase do některého z německých či rakouských měst.

Podzimní nabídka

Že je podzim ponurým ročním obdobím? Že není co podnikat? Že nejde poznat něco nového a zajímavého? Využijte naší podzimní nabídku. Vybrali jsme pro vás pět míst, o kterých víme, že vás nezklamou. Těšíme se na vás...

Přejeme krásné léto...

Přejeme krásné léto plné odpočinku i dobrodružství, cestování a šťastných návratů.