Kdo jsme

Jsme cestovní kancelář, která pro mateřské školy, základní školy, gymnázia a střední školy v Praze a okolí organizuje vzdělávací exkurze a školní výlety v tuzemsku i zahraničí. Formou cenově příznivých exkurzí nabízíme ucelené vzdělávací programy na různá témata vycházející z obsahů vzdělávacích oborů. Při tvorbě těchto programů spolupracujeme se zkušenými pedagogy a průvodci. V nabídce též máme zajímavé školní výlety, stačí si jen vybrat. Exkurze a výlety si tvoříme sami, je za nimi osobní zkušenost.

Doplňkovou činností naší cestovní kanceláře je pořádání levných a atraktivních kratších zájezdů pro veřejnost do žádaných destinací v zahraničí, například na nákupní zájezdy do Londýna nebo vánoční trhy v Drážďanech.

Při organizaci zájezdů spolupracujeme se zkušeným dopravcem Pragotour s.r.o., jenž nabízí přepravu luxusními autobusy, za jejichž volant usedají profesionální řidiči, kteří mají bohaté zkušenosti s přepravou žáků.

Děláme vše pro to, abychom se stali spolehlivým a férovým partnerem škol v Praze a jejím okolí. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Těšíme se na Vás!

Váš PRAGOTOUR PLUS