Zájezdy pro učitele

Přestože je naším primárním cílem hlavně vzdělávání žáků, uvědomujeme si, že odpočatí učitelé jsou pro ně obrovským přínosem. Proto jsme do naší nabídky zařadili také učitelské zájezdy na míru. Rádi vyjdeme vstříc vaší představě, ať už si s kolegy naplánujete jednodenní nebo vícedenní zájezd.

Pro inspiraci Vám nabízíme tyto oblíbené zájezdy:

Morava - Znojemsko

Vydejte se s námi na víkendový zájezd. Během dvou dnů navštívíte celou řadu nádherných míst ve Znojmě i jeho blízkém okolí. Začnete prohlídkou Znojemského hradu s nádherným Sálem předků a také s expozicí věnovanou unikátní rotundě sv. Kateřiny. Odpoledne si projedete trasu turistickým vláčkem. Večer Vás čeká mimo jiné raut a degustace 10 vzorků regionálních vín. Druhý den po snídani se vydáme na prohlídku do Ruční papírny v Želeticích. Poté se přesunete do Vranova nad Dyjí. Po obědě Vás čeká prohlídka původních barokních interiérů sálů předků, kaple a dále více jak 20 místností zámku Vranov nad Dyjí.

Hallstatt, Dachstein Krippenstein

První den si prohlédnete malebné městečko Hallstatt. Navštívíte solný důl Salzwelten, ke kterému se dostanete pozemní lanovkou s úchvatným panoramatickým výhledem na město, jezero i hory. Druhý den Vás dopraví lanovka nejenom do oblasti horských pastvin Schönbergalm, k Ledové a Mamutí jeskyni, ale též na vrchol Krippenstein vysoký 2 100 m. Nečeká zde na Vás pouze překrásný výhled, ale i spousta příležitostí k turistice, kterou zvládne každý. Například procházku k vzrušující vyhlídkové plošině "5fingers".

Pro bližší informace nebo konkrétní poptávku nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@pragotourplus.cz nebo na telefonních číslech: 731 286 782 a 602 654 800.