Anglie - Bath

Anglie - Bath
Určeno pro: ZŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Bath - UK
Časový rozsah: 160 hodin
V nabídce: září,říjen
Cena od: 8690 Kč / žák (při kalkulaci 40-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Městečko Bath, které se pyšní tím, že je zapsáno na seznamu památek světového dědictví UNESCO, leží mezi kopci v údolí řeky Avon a nachází se tak 159 km západně od Londýna. Na výběr máme dvě varianty sedmidenních zájezdů: poznávací či zájezd rozšířený o výuku anglického jazyka. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách.

V případě, že si zvolíte zájezd poznávací, čekají na Vás výlety, při kterých navštívíte řadu pamětihodností jako je například Oxford, Cardiff, Bristol či světoznámý kamenný kruh Stonehenge. Při zpáteční cestě na Vás čeká zastávka v Londýně, kde si projdete některé z nejzajímavějších památek.*

V případě sedmidenního zájezdu s výukou anglického jazyka absolvují děti po dobu trvání pobytu 6 lekcí intenzivní výuky s rodilým mluvčím. Výuka bude zakončena obdržením certifikátu. Mimo jiné poznáte krásy a zajímavosti města a jeho okolí, mezi něž patří muzeum v Bristolu, Glastonbury či katedrály ve Walesu. Při zpáteční cestě Vás čeká zastávka a procházka po největším městě západní Evropy, kterým je Londýn.*

V případě, že byste na zájezdu rádi něco pozměnili, napište a my Vám rádi připravíme takovou nabídku, abyste právě Vy i Vaši žáci byli spokojeni.

*Cena jednotlivých vstupů není zahrnuta v kalkulaci a odvíjí se od množství a typu navštívených památek.

 
Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Bath - poznávací ZŠ / GYM 4. - 9. 160 h. 8690 Kč Rezervovat
2 Bath - jazykový ZŠ / GYM 4. - 9. 160 h. 9600 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 40 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Anglie - Bath
ZŠ / GYM ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 8690

Cena platí při obsazenosti 40-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.