Anglie - Windsor

Anglie - Windsor
Určeno pro: ZŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Windsor - UK
Časový rozsah: 160 hodin
V nabídce: září,říjen
Cena od: 8590 Kč / žák (při kalkulaci 40-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Windsor je malebné, turisty hojně navštěvované městečko, které leží v hrabství Berkshire přibližně 30 km západně od hlavního města Spojeného království – Londýna. Na výběr jsou dvě varianty zájezdů: sedmidenní poznávací zájezd či zájezd rozšířený o výuku anglického jazyka. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách.

V případě, že si zvolíte poznávací zájezd, čeká na Vás řada výletů, při kterých navštívíte různá místa Anglie jako je například město Windsor, které je známé především hradem Windsor Castle, jednou z oficiálních rezidencí britské královské rodiny. Dále navštívíte Oxford se svou známou univerzitou, přímořské město Brighton a v neposlední řadě hlavní město Spojeného království – Londýn.*

V případě zvolení sedmidenního zájezdu s výukou anglického jazyka absolvují děti po dobu trvání pobytu 6 lekcí intenzivní výuky s rodilým mluvčím. Výuka bude zakončena obdržením certifikátu. V rámci zájezdu budete mít možnost navštívit Londýn, dále proslulý hrad Windsor, námořní město Portsmouth se známou věží Spinnaker Tower či si užít magickou atmosféru v ateliérech Harryho Pottera.*

V případě, že byste na zájezdu rádi něco pozměnili, napište a my Vám rádi připravíme takovou nabídku, abyste právě Vy i Vaši žáci byli spokojeni.

*Cena jednotlivých vstupů není zahrnuta v kalkulaci a odvíjí se od množství a typu navštívených památek.

 

 

 

Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Windsor - poznávací ZŠ / GYM 4. - 9. 160 h. 8590 Kč Rezervovat
2 Windsor - jazykový ZŠ / GYM 4. - 9. 160 h. 9500 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 40 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Anglie - Windsor
ZŠ / GYM ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 8590

Cena platí při obsazenosti 40-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.