Berlín - dvoudenní výlet

Berlín - dvoudenní výlet
Určeno pro: ZŠ / GYM SŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Berlín
Časový rozsah: 38 - 39 hodin
V nabídce: celoročně
Cena od: 2490 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Pojeďte s námi do Berlína a užijte si hlavní město Německa. Po příjezdu si prohlídneme město, kdy spatříme mnoho berlínských pamětihodností jako např. Braniborskou bránu, budovu Říšského sněmu, muzejní ostrov, televizní věž, rudou radnici a další. Po prohlídce si na své si přijdou i ti, co rádi nakupují - Primark, Galeria Kaufhof apod. na vás čekají na nejznámějším berlínském náměstí Alexanderplatz.

Program na druhý den si můžete vybrat z následujících variant:

Varianta 1: Pergamon muzeum obsahující úžasnou sbírku umění a architektury starověkého Řecka, Římu a Mezopotámie. Můžete zde spatřit například Pergamonský oltář, kopii slavné Ištařiny brány a mnohé další dechberoucí exponáty. Po prohlídce muzea a rozchodu v centru města na oběd se přesuneme k nejdelší zachované části berlínské zdi – East side gallery, kde budeme obdivovat výtvory pouličních umělců z celého světa.

Varianta 2:  Návštěva v Německu nejstarší, na světě nejnavštěvovanější a co do počtu druhů zvířat na světě největší ZOO, kde nevynecháme ani budovu s akvárii a terárii, obsahující nádrž se žraloky a korálovými útesy. Po prohlídce ZOO a rozchodu v centru města na oběd se přesuneme k nejdelší zachované části berlínské zdi – East side gallery, kde budeme obdivovat výtvory pouličních umělců z celého světa.

Varianta 3: Po návštěvě nejdelší zachované části berlínské zdi – East side gallery, kde budeme obdivovat výtvory pouličních umělců z celého světa, se přesuneme do největšího aquaparku v Evropě – Tropical Islands. Zde si odpočineme od každodenního shonu, poležíme si na pláži, zajezdíme na tobogánech nebo se projdeme dešťovým pralesem.

Zobrazit celý popis zájezdu
Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Dvoudenní Berlín a Pergamon muzeum ZŠ / GYM 5. - 9. 38 h. 2490 Kč Rezervovat
2 Dvoudenní Berlín a Pergamon muzeum SŠ / GYM 1. - 4. 38 h. 2490 Kč Rezervovat
3 Dvoudenní Berlín a ZOO ZŠ / GYM 5. - 9. 39 h. 2590 Kč Rezervovat
4 Dvoudenní Berlín a ZOO SŠ / GYM 1. - 4. 39 h. 2590 Kč Rezervovat
5 Dvoudenní Berlín a Tropical Islands ZŠ / GYM 5. - 9. 39 h. 2890 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Berlín - dvoudenní výlet
ZŠ / GYM SŠ / GYM ZŠ / GYM SŠ / GYM ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 2490

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.