Ekocentrum Čapí hnízdo

Ekocentrum Čapí hnízdo
Určeno pro: ZŠ / GYM
Typ zájezdu: Exkurze
Místo:
Časový rozsah: 5 - 7 hodin
V nabídce: květen-červen, září-říjen
Cena od: 380 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Navštivte moderní ekocentrum blízko Benešova. Čeká vás exkurze s místním lektorem, který dětem přiblíží souvislosti a vzájemné působení člověka, živočichů, krajiny a vodních toků, povypráví o životě na farmě, historii a vývoji krajiny. Potkáte některé druhy hospodářských zvířat a navštívíte Labyrint, poskytující domov hendikepovaným zvířatům, která z různých důvodů nemohla být vrácena do volné přírody. Po skončení programu si ještě děti mohou užít zbylý čas v lanovém parku, nacházejícím se v areálu ekocentra.

Ke standardní prohlídce je možné si doobjednat stanoviště s úkoly, na kterých si děti ověří právě nabyté znalosti, nebo je možné exkurzi rozšířit o jeden z výukových programů.

Výukové programy - MŠ a ZŠ


FARMÁŘ - Co je to vlastně farmaření a co obnáší? Seznámíme se s různými hospodářskými zvířaty a jejich plemeny, zmíníme i hospodářské plodiny. Co to je vlastně šlechtění si ukážeme na zástupcích plemen v životní velikosti.

VČELAŘ - K čemu jsou včely užitečné a co člověku přinášejí? Kde žijí? Jak se dorozumívají? Co dělají v zimě? Jaké známe včelí produkty? Maximální počet žáků ve skupině je 25.

RYBÁŘ - Kdo anebo co všechno žije ve vodě a u vody a hlavně proč všechno souvisí se vším? Co to jsou rybí pásma a proč nemůže být kapr na suchu? Kde a jak vznikají řeky a kam vlastně mizí? Jak člověk zasahuje a mění přírodu?

ORNITOLOG - Jak to, že ptáci létají? Rozdíl mezi perem sovy a čápa není jenom v barvě. Poznávání jednotlivých druhů ptáků z Labyrintu.

OŠETŘOVATEL – Odkud k nám přišla exotická zvířata a proč se jim tak říká? Potřebují něco jiného k životu než zvířata hospodářská? A proč se o ně staráme v podmínkách a prostředí, které pro ně není typické? Zvláštnosti jednotlivých druhů.

Zobrazit celý popis zájezdu
Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Ekocentrum Čapí hnízdo 3 - 4 roky, předškoláci 5 h. 380 Kč Rezervovat
2 Ekocentrum Čapí hnízdo ZŠ / GYM 1. - 9. 5 h. 380 Kč Rezervovat
3 Ekocentrum Čapí hnízdo a výukový program 3 - 4 roky, předškoláci 7 h. 450 Kč Rezervovat
4 Ekocentrum Čapí hnízdo a výukový program ZŠ / GYM 1. - 6. 7 h. 450 Kč Rezervovat
5 Ekocentrum Čapí hnízdo a stanoviště 3 - 4 roky, předškoláci 6 h. 420 Kč Rezervovat
6 Ekocentrum Čapí hnízdo a stanoviště ZŠ / GYM 1. - 6. 6 h. 420 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Ekocentrum Čapí hnízdo
ZŠ / GYM ZŠ / GYM ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 380

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.