Hornické muzeum - praktické dílničky pro děti

Hornické muzeum - praktické dílničky pro děti
Určeno pro: ZŠ / GYM
Typ zájezdu: Exkurze
Místo: Příbram
Časový rozsah: 6 hodin
V nabídce: celoročně
Cena od: 340 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Ve spolupráci s Hornickým muzeem Příbram jsme pro vás připravili speciální nabídku, kterou si rozhodně nenechte ujít - praktické dílničky pro děti.

Pojeďte s námi a vyzkoušejte si stará řemesla, která neztrácejí na svém kouzlu.

Můžete si vybrat z těchto variant:

Nosil pračlověk košili? Archeologická textilní dílna: praktická dílna s povídáním o textilu v pravěku. Dozvíte se jak se a z čeho se získával materiál, jak se zpracovával, jaké pozůstatky po této činnosti můžeme dnes jako archeologové najít a budete si moci prakticky vyzkoušet různé textilní techniky jako tkaní na karetkách či na pravěkém stavu. (MŠ - starší předškolní věk, 1. stupeň ZŠ)

S havířem do práce: program seznámí děti s každodenností hornické činnosti na Příbramsku před 150 lety. Děti si v roli horníka projdou jeho trasu do práce. Vhodné i pro mladší předškolní věk (svezeme se vláčkem, ale pouze po povrchu, děti nepůjdou do podzemí). (MŠ, 1. stupeň ZŠ)

Archeologem snadno a rychle I: během programu se děti dozví, kdo je to archeolog a co dělá. Samy se na chvíli stanou archeology při výzkumu, kdy si „vykopou a určí“ vlastní nálezy. (MŠ - starší předškolní věk, 1. stupeň ZŠ)

Archeologem snadno a rychle II: archeologická dílna pro II. stupeň ZŠ. Děti se seznámí s prací archeologa a samy se na chvíli stanou archeology při výzkumu, kdy si „vykopou a určí“ vlastní nálezy.

Vycházka po Březových Horách: historická procházka po Březových Horách seznámí děti nejen s nejvýznamnějšími památkami této oblasti, ale také s životem jejích obyvatel před 200 – 150 lety. (3. – 6. třída ZŠ)

Montánní průzkum dolu Vojtěch nebo Prokopské školy: základní seznámení s podzemím prostřednictví historie, geologie, ale také našich smyslů…             Doporučujeme vhodnou obuv a oblečení do podzemí a vlastní baterku.(1. stupeň ZŠ)

Hry a hračky: seznámení se s historickými hračkami a hrami v prostředí hornického domku.  Hračky si vyzkoušíme, pohrajeme si a zkusíme o nich co nejvíce zjistit. (MŠ, 1. a 2. třída)

 

 

 

Zobrazit celý popis zájezdu
Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Nosil pračlověk košili? Archeologická textilní dílna ZŠ / GYM 1. - 5. 6 h. 340 Kč Rezervovat
2 S havířem do práce 1. - 4. 6 h. 340 Kč Rezervovat
3 Archeologem snadno a rychle I. 1. - 4. 6 h. 340 Kč Rezervovat
4 Archeologem snadno a rychle II. ZŠ / GYM 5. - 9. 6 h. 340 Kč Rezervovat
5 Vycházka po Březových horách ZŠ / GYM 3. - 6. 6 h. 340 Kč Rezervovat
6 Montánní průzkum dolu Vojtěch nebo Prokopské štoly ZŠ / GYM 1. - 6. 6 h. 340 Kč Rezervovat
7 Hry a hračky ZŠ / GYM 1. - 2. 6 h. 340 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Hornické muzeum - praktické dílničky pro děti
ZŠ / GYM ZŠ / GYM ZŠ / GYM ZŠ / GYM ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 340

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.