Krásy rakouských Alp

Krásy rakouských Alp
Určeno pro: ZŠ / GYM SŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Soutěska Liechtenstein klamm, Krimmelské vodopády, vysokohorské přehrady pod Kitzsteinhornem
Časový rozsah: 61 hodin
V nabídce: červen, září
Cena od: 4590 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Všichni jsme už určitě slyšeli o krásách Alp. Pojďte se s námi přesvědčit na vlastní oči o tom, že to co se o nich povídá, nesahá realitě ani po paty. První den se zastavíme v dramatické skalní soutěsce plné lávek a můstků – Liechtensteinklamm. Po prohlídce soutěsky se přesuneme na ubytování do malebného městečka Zell am See, ležícího u horského jezera s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn. Večer se projdeme podél jezera a prohlídneme si centrum městečka. Druhý den nás čeká túra kolem nejvyšších evropských vodopádů Krimmler Wasserfälle. Kromě krásných zážitků a fotek si odneseme i pevnější zdraví, neboť pobyt u těchto vodopádů má příznivý vliv na dýchací cesty. Poslední den nás ještě před odjezdem čeká návštěva vysokohorských přehrad nacházejících se ve výšce 2 000 m. n. m. K těm nás vyvezou speciální autobusy a zubačka. Na tomto fascinujícím místě hned pod ledovcem Kitzsteinhorn se projdeme po 107 metrů vysoké hrázi až k ústí ledovcové jeskyně a strávíme příjemné chvíle u těchto uměle vytvořených smaragdově zbarvených jezer.

Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Krásy rakouských Alp ZŠ / GYM 5. - 9. 61 h. 4590 Kč Rezervovat
2 Krásy rakouských Alp SŠ / GYM 1. - 4. 61 h. 4870 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Krásy rakouských Alp
ZŠ / GYM SŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 4590

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.