Salzburg a Solná komora

Salzburg a Solná komora
Určeno pro: ZŠ / GYM SŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Salzburg, Solná komora
Časový rozsah: 48 hodin
V nabídce: duben-červen, září-listopad (9. duben - 27. listopad)
Cena od: 2900 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Salzburg je historicky i kulturně významné město v klíčové poloze při prastaré komunikaci mezi Itálií a střední Evropou. Uvidíme mohutný hrad Hohensalzburg, projdeme se uličkami středověkého města s rodným domem W. A. Mozarta, vyvezeme se moderním výtahem k nejstaršímu klášteru v zemi, prohlédneme si zdejší Dóm, opatství a další důležité památky, stejně jako zahrady zámku Mirabell. Po prohlídce města si nakoupíme v jedné z nejhezčích uliček s obchody v Evropě – Getreidegasse nebo v některém z obchodních domů. Druhý den navštívíme jednu z nejkrásnějších částí rakouských Alp – Solnou komoru. Po přejezdu kolem malebných horských jezer dojedeme až do městečka Hallstatt, odkud se lanovkou vyvezeme k nejstaršímu solnému dolu v Evropě. Během prohlídky dolu se svezeme hornickým vláčkem, zkusíme si hornickou skluzavku a hlavně se dozvíme, co obnášela těžba soli před stovkami let a jak se těží dnes. Po prohlídce dolů se ještě projdeme romantickými uličkami městečka Hallstatt a navštívíme místní unikátní kostnici. Náš program zakončíme v lázeňském městě Bad Ischl, oblíbeném místě císaře Františka Jozefa I. a jeho choti Sissi.

Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Salzburg a Solná komora (dvoudenní) ZŠ / GYM 5. - 9. 48 h. 2900 Kč Rezervovat
2 Salzburg a Solná komora (dvoudenní) SŠ / GYM 1. - 4. 48 h. 2900 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Salzburg a Solná komora
ZŠ / GYM SŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 2900

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.