Techmania Science Center

Techmania Science Center
Určeno pro: ZŠ / GYM SŠ / GYM
Typ zájezdu: Exkurze
Místo: Plzeň
Časový rozsah: 7 - 8 hodin
V nabídce: celoročně
Cena od: 520 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Stovky interaktivních exponátů, programy v dílnách a laboratořích, zábavné vědecké show nebo 3D Planetárium, gyroskop a krátké filmy promítané na obří interaktivní globus – to vše můžete vidět v Techmania Science Center v Plzni. Techmania s vtipem představuje základní přírodní jevy a zákony, seznamuje se světem vědy a techniky a láká k experimentování. Nachází se v historických budovách plzeňské Škodovky, za které získala několik ocenění Stavba roku.

Nyní stačí pouze jedna vstupenka na žáka. S touto vstupenkou můžete navštívit vše, co v daný den Techmania nabízí.

Výběr konkrétního programu, dílny nebo laboratoře je závislý na aktuální denní nabídce Science centra Techmania a na věku žáků.

Science show (součást vstupu do expozic)

Vědecké science show probíhají několikrát denně přímo uprostřed expoziční haly Techmania. V nabídce se střídají science show na různá témata. Můžete zažít například show s názvem ÉČKA, TEKUTÝ DUSÍK nebo DEMONSTRACE PARNÍHO STROJE MARX.

Při návštěvě expozice Vesmír v Planetáriu si můžete vyzkoušet GYROSKOP a zažít výcvik astronautů na vlastní kůži (od výšky 140 cm).

Science on a Sphere

Představte si dvoumetrový globus, který se takřka vznáší v prostoru a vy jej můžete dotykem ovládat, měnit, promítat na něm třeba krátké filmy, pozorovat bouřící tornáda, stopovat zemětřesení nebo zjistit, jak se na váš stůl dostala dnešní snídaně.

3D Planetárium

Projekční sál ve 3D Planetáriu nabízí projekce na kulovou plochu o vnitřním průměru 14 metrů. Samotná projekce má jedno z nejjemnějších rozlišení ve 3D na světě. Během promítání můžeme navštívit až 140 000 hvězd, shlédnout věrný model naší Galaxie, stejně jako desítky mlhovin i samotnou strukturu vesmíru. Pro menší děti jsou připravené zábavné a zároveň poučné animované snímky o zkoumání Země, vesmíru a dalších planet. 

Vybírat můžete z těchto 2D a  3D filmů: Hluboký vesmír, Země, Měsíc a Slunce, Piejme vodu z komet?, Úžasný pád, Polaris, Zabydlená Země, Sen o létání, Musica, Astronaut

3D Cinema (věk +6)

Sál, ve kterém se promítají 3D filmy, není kino, jak ho znáte. V Techmanii se diváci uvelebí do sedacích vaků a vydají se s námi na výpravy plné poznání a dobrodružství. Momentálně si můžete vybírat ze čtyř filmů: Titáni doby ledové, Den v horském lese, Litovelské Pomoraví a Slavkovský les

Zobrazit celý popis zájezdu
Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Expozice 3 - 4 roky, předškoláci 7 h. 520 Kč Rezervovat
2 Expozice ZŠ / GYM 1. - 9. 7 h. 520 Kč Rezervovat
3 Expozice SŠ / GYM 1. - 4. 7 h. 520 Kč Rezervovat
4 Expozice + vzdělávací program Science on a Sphere ZŠ / GYM 1. - 9. 8 h. 520 Kč Rezervovat
5 Expozice + vzdělávací program Science on a Sphere SŠ / GYM 1. - 4. 8 h. 520 Kč Rezervovat
6 Expozice + 3D Planetárium 3 - 4 roky, předškoláci 8 h. 520 Kč Rezervovat
7 Expozice + 3D Planetárium / 3D Cinema ZŠ / GYM 1. - 9. 8 h. 520 Kč Rezervovat
8 Expozice + 3D Planetárium / 3D Cinema SŠ / GYM 1. - 4. 8 h. 520 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Techmania Science Center
ZŠ / GYM SŠ / GYM ZŠ / GYM SŠ / GYM ZŠ / GYM SŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 520

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.