Vodní dům a Včelí svět

Vodní dům a Včelí svět
Určeno pro: ZŠ / GYM
Typ zájezdu: Výlet
Místo: Hulice- Vodní dům, Hulice - Včelí svět
Časový rozsah: 9 hodin
V nabídce: celoročně (mimo pondělí)
Cena od: 530 Kč / žák (při kalkulaci 38-46 žáků)
Nezávazně rezervovat

Vodní dům nás poutavým způsobem zavede za vodními mikroorganismy, které nejsou pozorovatelné pouhým okem. Uvidíte i  vodní rostliny a zvířata. V akváriích se prohání ryby, do sluchátek zní zurčení vody, strop se stal hladinou vody se svou hrou světel a stínů a pozorovat můžeme dokonce i to, co se děje na dně expoziční nádrže. Mokřadní život nám nabídne přírodní scenérii na břehu řeky Želivky včetně zvukové kulisy hlasů ptáků a žab. V další části se přeneseme z přírody na našeho světa. Zjistíme, že většinu našeho těla tvoří voda a při ochutnávce ve vodním baru také to, že každá voda má jinou chuť. Poslední částí je výlet do historie. Nabízí se možnost prohlédnout si originály nástěnných maleb z doby Karla IV., které byly zachráněny při demolici kostela v Dolních Kralovicích před tím, než bylo toto městečko zaplaveno přehradou.

Včelí svět nám nabízí pohádkový příběh včelky Medulky. Povíme si, kdo patří do včelí rodiny, na čem včelky celý den pracují, jak vzniká med a jak s ním máme zacházet. Seznámíme se s vlastnostmi včelího vosku, uvidíme živé včely v úlech a vyzkoušíme
si některé včelařské pomůcky. V bylinkové zahrádce se naučíme rozpoznat bylinky z včelí pastvy a můžeme si vyrobit vlastní svíčku. Projdeme se včelím úlem s obřími plástvemi, domkem včely samotářky a pustíme si zvuky včel.

 

Varianty a ceny zájezdu
určeno pro ročníky časový rozsah cena / žák nezávazná rezervace
1 Vodní dům a Včelí svět předškoláci 9 h. 530 Kč Rezervovat
2 Vodní dům a Včelí svět ZŠ / GYM 1. - 9. 9 h. 530 Kč Rezervovat

Není-li uvedeno jinak, cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem, služby průvodce, vstupné, v případě zahraničí cestovní pojištění, u vícedenních zájezdů ubytování se snídaní.
Cena kalkulována pro 38 - 46 žáků + 3x pedagogický doprovod zdarma.

Nezávazně rezervovat

Místo zájezdu

Zpět na detail zájezdu

Nezávazná rezervace

Kontaktní osobaProč tyto informace potřebujeme?
Škola

V případě Prahy uveďte i městskou část.

Zájezd Vodní dům a Včelí svět
ZŠ / GYM

V případě gymnázia uveďte odpovídající ročník ZŠ či SŠ.

3 zdarma


Chci být informován/a o novinkách společnosti PRAGOTOUR PLUS s.r.o.:

Ano Ne

Cena za 1 žáka: 530

Cena platí při obsazenosti 38-46 žáků.

V případě vašeho zájmu je možné exkurzi objednat pro nižší počet žáků, kdy cenu stanovíme individuálně, a pro vyšší počet žáků, kdy rádi nabídneme autobus s vyšší kapacitou.

Po přijetí nezávazné rezervace vás budeme v co nejkratší době kontaktovat, abychom vaši poptávku potvrdili, popřípadě se domluvili na její úpravě (pokud vámi zvolený termín již bude obsazen). Po doplnění dalších údajů a vyladění detailů pro vás připravíme závaznou objednávku.

Položky takto označené jsou povinné.